search
REKLAMA
Znalezione w sieci

ANNE HATHAWAY jako JOKER na nowej fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

5 października 2020

REKLAMA

W sieci często pojawiają się fanowskie grafiki na których możemy sprawdzić, jak rozmaici aktorzy prezentowaliby się w roli Jokera (choćby Johnny Depp lub Willem Dafoe). Popularny grafik Bosslogic stworzył kolejną, tym razem obsadzając w roli antagonisty Batmana Anne Hathaway.

Inspiracją grafika był udostępniony niedawno plakat do nowej wersji Wiedźm, w którym aktorka występuje w głównej roli. Wizerunek z filmu skojarzył się twórcy z Jokerem, wobec czego naniósł niezbędne modyfikacje.

Historia komiksów zna przypadek, w którym Jokerem rzeczywiście była kobieta – w historii Flashpoint pokazano alternatywną rzeczywistość, w której to Bruce Wayne zostaje zamordowany. W efekcie jego mama popada w obłęd i staje się Jokerem (z kolei Thomas Wayne zostaje Batmanem).

https://www.instagram.com/p/CF3-frYDrRX/

Hathaway ma już doświadczenie związane z filmami o Batmanie – w widowisku Mroczny Rycerz powstaje wcieliła się w Catwoman.

Chcielibyście zobaczyć na wielkim ekranie kobiecą wersję Jokera? Przypomnijmy, że w nadchodzącym filmie o Flashu mamy zobaczyć alternatywne rzeczywistości – być może to byłaby okazja, aby przedstawić taką interpretację postaci. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA