search
REKLAMA
Znalezione w sieci

EMILIA CLARKE zastępuje AMBER HEARD na fanowskiej grafice przedstawiającej Merę z AQUAMANA

Łukasz Budnik

12 listopada 2020

REKLAMA

Kilka dni temu nastąpił kolejny zwrot akcji w konflikcie Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Aktor przegrał w brytyjskim sądzie sprawę o zniesławienie, którego według Deppa dopuścił się dziennik The Sun, nazywając go żonobijcą i damskim bokserem. Sąd uznał, że były podstawy, aby tak określić aktora – w efekcie Depp pożegnał się z rolą Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach 3, produkowanych przez studio Warner Bros.

Fani aktora nie mogą pogodzić się z tym, że to on jest stratny w tym konflikcie, natomiast Heard – która według wielu sama znęcała się nad Deppem – wciąż ma wziąć udział w produkcji Aquamana 2 (także produkowanego przez WB), gdzie wciela się w Merę. Już w lutym powstała petycja o usunięcie aktorki z filmu, a aktualnie podpisało się pod nią niemal milion osób. Alternatywą wskazywaną przez fanów była Emilia Clarke, która współpracowała już z Jasonem Momoą przy okazji Gry o tron – dzięki ilustracji przygotowanej przez grafika o pseudonimie BossLogic możemy sprawdzić, jak gwiazda prezentowałaby się w tej roli.

Czy według was Clarke pasowałaby do roli Mery i rzeczywiście powinna zastąpić Amber Heard? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA