search
REKLAMA
Znalezione w sieci

BENEDICT CUMBERBATCH ucieka przed ochroniarzami na viralowym nagraniu z premiery “Spider-Mana: Bez drogi do domu”

Benedict Cumberbatch ponownie wciela się w Doktora Strange’a.

Łukasz Budnik

15 grudnia 2021

Sony Pictures Spider Man No Way Home Los Angeles Premiere Arrivals
REKLAMA

Premiera kinowa Spider-Mana: Bez drogi do domu już za dwa dni, a przedwczoraj w Los Angeles odbył się pierwszy pokaz z udziałem obsady i innych gwiazd Hollywood. Wśród zaproszonych gości był między innymi Benedict Cumberbatch, który stał się bohaterem viralowego nagrania. 

Aktor, który od 2016 roku wciela się w MCU w Doktora Strange’a (obecnego także w nowym Spider-Manie) na filmiku… ucieka przed swoimi ochroniarzami. Krótkie nagranie zobaczycie poniżej:

Cumberbatcha zobaczymy w roli Strange’a także w kolejnym solowym filmie poświęconym jego przygodom, zatytułowanym Doktor Strange w multiwersum obłędu. Premiera widowiska, którego dokrętki właśnie trwają, zaplanowana jest na 6 maja 2022 roku.

Tymczasem krytycy piszą, że Bez drogi do domu to najbardziej satysfakcjonujący film o Spider-Manie w historii, pełen nostalgii, humoru i emocjonalnych momentów. . Całość określana jest jako list miłosny do postaci, a Tom Holland ma okazję pokazać esencję Spider-Mana. Ton filmu jest poważniejszy niż w przypadku poprzednich dwóch Spider-Manów z MCU, a na pierwszym miejscu wciąż stoi historia Petera Parkera. Recenzent serwisu “Deadline” stwierdził, że fani będą wniebowzięci, niektórzy recenzenci zarzucają jednak, że twórcy przesadzili z tzw. fan service’em. Wszystkie recenzje tutaj.

W Polsce film także zadebiutuje 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA