search
REKLAMA
Quiz

Sprawdź, ile wiesz o filmach wojennych i wygraj dostęp do filmu POUFNE LEKCJE PERSKIEGO w Rakuten TV

Macie możliwość zdobyć kody do obejrzenia filmu “Poufne lekcje perskiego”.

Janek Brzozowski

6 marca 2022

poufne lekcje perskiego
REKLAMA

Na platformach VOD jest już dostępny film Poufne lekcje perskiego, niewiarygodna historia oparta na faktach w stylu Życie jest piękne, Mistrza i Pianisty. Co, jeśli twoje życie zależałoby od wymyślenia a potem zapamiętania fałszywego języka słowo po słowie? Zapraszamy do konkursu organizowanego wraz z Rakuten TV i Best Film, w którym możecie wygrać kod do obejrzenia filmu. 

Waszym zadaniem jest odpowiedzenia na kilkanaście pytań dotyczących filmów wojennych. Ci, którzy zdobędą najwięcej punktów w najkrótszym czasie otrzymają kod, który będą mogli wykorzystać aby obejrzeć film na platformie Rakuten TV (przeniesiecie się tam po kliknięciu w obrazek):

Poufne VOD rakuten

Zapraszamy także na fanpage Rakuten TV oraz Best Film:

Facebook Rakuten TV

Facebook Best Film

Janek Brzozowski

Janek Brzozowski

Student poznańskiego filmoznawstwa. Licencjat poświęcił "Pogardzie" Godarda, "Nocy amerykańskiej" Truffaut oraz skomplikowanej relacji, łączącej obu twórców. Permanentnie niewyspany, bo nocami chłonie na zmianę westerny i kino nowej przygody. Wielki fan umiejętności aktorskich Jamesa Deana i Jimmy'ego Stewarta oraz urody Ryana Goslinga i Elle Fanning. Poza dziesiątą muzą interesuje go również literatura amerykańska oraz francuska, a także piłka nożna (od 2006 roku jest oddanym kibicem FC Barcelony). Laureat 13. edycji konkursu "Krytyk Pisze". Żałuje w życiu tylko jednego: że nie jest kimś innym. E-mail kontaktowy: jan.brzozowski@protonmail.com

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA