search
REKLAMA
News

Zwiastun LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera zniknął z kanału HBO Max. Podano powód

Łukasz Budnik

3 listopada 2020

REKLAMA

Na przyszły rok zapowiedziany jest debiut Ligi sprawiedliwości Zacka Snydera. Film (a właściwie miniserial) który trafi na HBO Max będzie diametralnie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera).

Przypomnijmy, że dzieło Snydera zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film. Snyder pracuje obecnie nad realizacją nowego materiału.   Według informacji, Snyder na dokończenie swojej wizji filmu otrzymał 70 milionów dolarów. Dzieło reżysera wymaga jeszcze dopracowania efektów specjalnych oraz ostatecznego montażu. Fanów zaniepokoił fakt, że z oficjalnego kanału HBO Max zniknął zwiastun nadchodzącego widowiska, który zadebiutował dwa miesiące temu (jak również z innych mediów społecznościowych). Na szczęście powodem nie jest rezygnacja z projektu lub przesunięcie go w czasie. Jak poinformował Aaron Couch z “The Hollywood Reporter”, chodzi o prawa autorskie do utworu “Hallellujah” Leonarda Cohena, który stanowił tło muzyczne trailera.

Jak wynika z tweeta dziennikarza, zwiastun (który odtworzono już kilkanaście milionów razy), wróci na YouTube po tym, jak studio zdobędzie pozwolenie na wykorzystanie piosenki Cohena. Wieść głosi, że piosenka była ulubionym utworem zmarłej córki Snydera i została odtworzona także na jej pogrzebie. Poza tym pojawiła się w Watchmen. Strażnikach, w scenie seksu Nite Owla i Silk Spectre.

Póki co, zwiastun wciąż można obejrzeć na kanale IGN. 

Czekacie na Ligę sprawiedliwości Snydera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA