search
REKLAMA
News

Jeszcze więcej zdjęć z planu drugiego sezonu WIEDŹMINA. Yennefer, Stregobor i inni

Łukasz Budnik

3 listopada 2020

REKLAMA

W Wielkiej Brytanii trwają zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Twórcy pokazali do tej pory kilka oficjalnych materiałów promocyjnych w postaci fotografii przedstawiających głównych bohaterów – Geralta, Ciri oraz Yennefer, wciąż czekamy jednak na pierwszy zwiastun nowych odcinków. Póki co możemy zerknąć na kolejne zdjęcia z planu.

Na fotkach autorstwa Petera Lau, wykonanych w Yorkshire, widzimy Larsa Mikkelsena jako Stregobora, Mahesha Jadu jako Vilgefortza, MyAnnę Buring jako Tissaię, Anyę Chalotrę jako Yennefer oraz Eamona Farrena jako Cahira (tym razem z brodą).

Poniżej widzimy z kolei Henry’ego Cavilla jako Geralta oraz Płotkę.

Opis fabuły drugiego sezonu przedstawia się następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA