search
REKLAMA
News

Zobaczcie nowy zwiastun film HEAVEN IN HELL – to “historia miłości, która nie miała prawa się zdarzyć”

“Heaven in Hell” zadebiutuje w lutym 2023 roku.

Łukasz Budnik

5 grudnia 2022

heaven in hell
REKLAMA

Monolith Films pokazał nowy zwiastun filmu Heaven in Hell w reżyserii Tomasza Mandesa, jednego z twórców cyklu 365 dni. Sprawdźcie, jak zapowiada się produkcja z Magdaleną Boczarską i Simone Susinną w rolach głównych. 

W opisie czytamy:

“Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…”

W obsadzie filmu znaleźli się Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański oraz Janusz Chabior.

Premierę zaplanowano na okres walentynkowy – film trafi do kin 10 lutego 2023 roku. 

heaven in hell plakat

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA