search
REKLAMA
News

Zobaczcie nową zapowiedź widowiska AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLEWSTWO

Premiera widowiska zaplanowana jest na 21 grudnia. 

Łukasz Budnik

21 listopada 2023

REKLAMA

Na grudzień tego roku zapowiedziano premierę kontynuacji przeboju DC – Aquaman. Prace nad sequelem zatytułowanym Aquaman i zaginione królestwo rozpoczęto już dwa lata temu, jednak premiera filmu została przeniesiona o rok. Wczoraj ruszyła sprzedaż biletów, a z tej okazji pokazano nową zapowiedź widowiska. 

W opisie czytamy:

Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

Oprócz  Jasona Momoy powtarzającego rolę Aquamana, w sequelu powrócą Patrick Wilson jako Orm, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta i Dolph Lundgren jako Nerus. Pojawią się też nowe twarze, w tym bohater, w którego wcieli się Pilou Asbaek. Do roli Mery powraca Amber Heard.

Przypomnijmy, że pierwszy Aquaman okazał się dużym przebojem finansowym, zarabiając ponad miliard dolarów przy budżecie około 200 milionów.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 21 grudnia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA