search
REKLAMA
News

Zobaczcie, jak wyglądała przemiana COLINA FARRELLA w Pingwina z “Batmana”. Nagranie zza kulis

Colin Farrell powtórzy rolę Pingwina w serialowym spin-offie.

Łukasz Budnik

22 kwietnia 2022

pingwin farrell 1
REKLAMA

Dziś publikowaliśmy materiał zakulisowyBatmana, na którym widzieliśmy próbne nagrania Roberta Pattinsona i Zoe Kravitz w kostiumach. Do sieci trafiło też inne nagranie, pokazujące, jak Colin Farrell przemieniał się w Pingwina dzięki pracy charakteryzatorów. 

Już po premierze pierwszego zwiastuna filmu, widzowie byli pod wrażeniem charakteryzacji Farrella. Pingwin w jego wykonaniu jest odmienny od tego, którego znamy z Powrotu Batmana Tima Burtona – bardziej przyziemny, inspirowany postacią Freda Corleone z Ojca chrzestnego. Jeszcze przed debiutem filmu Farrell zdradził, że na początkowym etapie realizacji filmu nałożenie charakteryzacji (wliczając fryzurę, makijaż i protetykę) trwało średnio cztery godziny. Opowiedział też historię o tym, jak poszedł w charakteryzacji do Starbucksa, gdzie nikt go nie rozpoznał.

Poniżej zakulisowy materiał:

Tutaj wersja na YouTubie.

Już teraz zapowiedziane są dwa serialowe spin-offy filmu Reevesa – jeden ma opowiadać o Arkham Asylum, drugi o tym, jak Pingwin pnie się po szczeblach władzy. Akcja serialu ma być osadzona już po wydarzeniach z Batmana, a jego producent porównał go do Człowieka z blizną.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA