search
REKLAMA
News

Zakulisowy materiał z BATMANA. Robert Pattinson i Zoë Kravitz pozują w swoich kostiumach

“Batman” jest już dostępny na HBO Max.

Łukasz Budnik

22 kwietnia 2022

batman kulisy
REKLAMA

Od 18 kwietnia na HBO Max możemy oglądać już widowisko Batman w reżyserii Matta Reevesa. Film zadebiutował w kinach 4 marca i od tamtej pory zarobił już 750 milionów dolarów, a z sukcesem finansowym poszły w parze ciepłe recenzje od widzów i krytyków.

Przy okazji premiery filmu w streamingu, do sieci trafiają też zakulisowe materiały. Jeden z nich pokazuje próbne nagrania sprzed ponad dwóch lat, w których wzięli udział Robert Pattinson i Zoë Kravitz, będący w swoich kostiumach. W lutym 2020 roku Matt Reeves udostępnił w sieci krótki efekt tych nagrań, na którym pierwszy raz mogliśmy zobaczyć strój Batmana Pattinsona. Oba filmiki poniżej:

Przypomnijmy, że w Batmanie tytułowy bohater po dwóch latach działalności jest już ucieleśnieniem zemsty dla mieszkańców Gotham City. W mieście pojawia się wspomniany Riddler – to zabójca, który bierze na cel elitę Gotham. Batman prowadząc śledztwo na swojej drodze spotyka między innymi Selinę Kyle oraz Oswalda Cobblepota. W tytułową rolę wciela się Robert Pattinson, a antagonistę gra Paul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze m.in. Colin Farrell, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA