search
REKLAMA
News

Zespół Foo Fighters w zwiastunie horroru komediowego STUDIO 666. Tylko dla dorosłych!

“Studio 666” powstało na bazie opowiadania Dave’a Grohla.

Łukasz Budnik

19 lutego 2022

studio 666
REKLAMA

Do sieci trafił nowy zwiastun komediowego horroru STUDIO 666, za którego realizacje odpowiedzialni są członkowie zespołu Foo Fighters na czele z Dave’em Grohlem. 

STUDIU 666 Foo Fighters próbują nagrać swój dziesiąty album w słynnej rezydencji w Los Angeles. Grohl, który zmaga się z kryzysem twórczym, będzie musiał zmierzyć się z nadnaturalnymi siłami w domostwie. Produkcja adaptuje opowiadanie, które napisał sam Grohl. Scenariusz napisali Jeff Buhler oraz Rebecca Hughes. Za reżyserię odpowiedzialny jest BJ McDonnell. Zdjęcia realizowane były w tej samej posiadłości, w której Foo Fighters nagrali swój album Medicine at Midnight. Większość filmu została nakręcona w 2020 roku, jednak twórcy zmuszeni byli przerwać ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem. Na plan wrócili kilka miesięcy później.

Tutaj poprzedni zwiastun:

Na ekranie zobaczymy członków zespołu Foo Fighters: Grohla, Taylora Hawkinsa, Nate’a Mendela, Pata Smeara, Chrisa Shifletta i Ramiego Jaffee. Poza nimi w niesprecyzowanych rolach pojawią się Whitney Cummings, Will Forte, Leslie Grossman, Jenna Ortega i Jeff Garlin.

Premierę zaplanowano na 25 lutego.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA