search
REKLAMA
News

ZENDAYA i Sydney Sweeney wspominają Angusa Clouda. “Bezgraniczne światło i miłość”

Zendaya i Sweeney zagrały z Cloudem w “Euforii”.

Łukasz Budnik

1 sierpnia 2023

REKLAMA

Wczoraj informowaliśmy o tym, że w wieku 25 lat zmarł Angus Cloud, znany najlepiej z roli Feza w serialu Euforia. Aktora w ciągu kolejnej doby wspominały kolejne osoby z Hollywood, w tym także jego koleżanki z planu Euforii na czele z Zendayą.

Oto co na Instagramie napisała odtwórczyni roli Rue:

Słowa nie wystarczą, aby opisać nieskończone piękno, jakim jest Angus (Conor). Jestem bardzo wdzięczna, że miałam szansę poznać go w tym życiu, nazwać go bratem, zobaczyć jego ciepłe, życzliwe oczy i promienny uśmiech lub usłyszeć jego zaraźliwy chichot (teraz się uśmiecham na samą myśl o tym). Wiem, że ludzie często używają tego wyrażenia, mówiąc o ludziach, których kochają… „mogli oświetlić każdy pokój, do którego weszli”, ale mówię wam, był w tym najlepszy. Chciałabym go takiego zapamiętać. Za całe to bezgraniczne światło, miłość i radość, które zawsze potrafił nam dawać. Będę pielęgnować każdą chwilę.

W tej chwili całym sercem jestem z jego matką i rodziną i proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, ponieważ żałoba u każdego wygląda inaczej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Na temat Clouda wypowiedziały się też Sydney Sweeney i Storm Reid, które także miały okazję zagrać u jego boku na planie Euforii. Sweeney napisała:

Angusie, byłeś otwartą duszą, o najmilszym sercu i wypełniałeś śmiechem każde pomieszczenie. To najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek musiałam opublikować i staram się znaleźć wszystkie słowa. Będzie mi Ciebie brakować bardziej, niż myślisz, ale jestem szczęściarą, że mogłam Cię poznać w tym życiu i jestem pewna, że każdy, kto Cię spotkał, czuje to samo. Ten ból serca jest prawdziwy i żałuję, że nie mogliśmy się jeszcze raz przytulić. Cała moja miłość jest z tobą.

 

Z kolei Reid w swoim Instastory napisała o ogromnej stracie i poprosiła, aby pamiętać o Cloudzie i jego rodzinie, a także dbać o swoich bliskich.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA