search
REKLAMA
News

Fragmenty horroru DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA w nowym materiale promującym film

Film opowie o wycinku historii Draculi.

Łukasz Budnik

2 sierpnia 2023

REKLAMA

W tym miesiącu ekrany kin trafi film Demeter: Przebudzenie zła. Horror ten to adaptacja jednego z rozdziałów Draculi Brama Stokera, opowiadającego o losach tytułowego żaglowca Demeter, na pokładzie którego wampir przypłynął do Anglii. Do sieci trafił materiał promujący film.

W opisie czytamy:

Dziwne i przerażające wydarzenia spotykają skazaną na zagładę załogę, która próbuje przetrwać oceaniczną podróż z Transylwanii do Londynu, śledzona każdej nocy przez bezlitosną obecność na pokładzie statku: legendarnego wampira znanego jako Dracula. Kiedy Demeter w końcu dociera do wybrzeży Anglii, jest to zwęglony, opuszczony wrak. Po załodze nie ma śladu.

W filmie wystąpili m.in. David Dastmalchian, Liam Cunningham, Aisling Franciosi, Jon Jon Briones, Stefan Kapicic, Nikolai Nikolaeff i Corey Hawkins. W Draculę wcielił się Javier Botet. Film wyreżyserował André Øvredal, twórca m.in. Autopsji Jane Doe. Poniżej materiał:

Film zadebiutuje 11 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA