search
REKLAMA
News

Zadebiutował zwiastun IN THE FIRE. To nowy film z udziałem Amber Heard

“In the Fire” zadebiutuje w październiku.

Łukasz Budnik

21 września 2023

REKLAMA

Amber Heard w ostatnich latach kojarzyła się głównie z jej sądową batalią z Johnnym Deppem, jednak na swoją premierę czeka kolejny film z jej udziałem – In The Fire. Do sieci trafił zwiastun.

Produkcja opisywana jest jako nadprzyrodzony thriller; Heard wciela się w psychiatrę Grace Burnham, która pod koniec XIX wieku przybywa na odizolowaną plantację, aby zająć się chłopcem, który zachowuje się w niewytłumaczalny sposób. Na miejscu rodzi się konflikt między nauką i religią, gdy lokalny ksiądz zaczyna przekonywać, że chłopiec został opętany przez diabła.

W filmie oprócz Heard wystąpili Eduardo Noriega, Lorenzo McGovern Zaini, Sophie Amber, Luca Calvani i Yari Gugliucci. Scenariusz stworzyli Pascal Borno, Silvio Muraglia i Conor Allyn, który jest też reżyserem.

W tym roku Heard mamy zobaczyć jeszcze w kontynuacji Aquamana, która zadebiutuje w grudniu (dokładnie 20.12). Ostatni raz widzieliśmy aktorkę na ekranie w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera oraz w serialu Bastion.

Kinowa data premiery In The Fire wyznaczona została na 13 października.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA