search
REKLAMA
News

WYROK BEZ WINY i W IMIĘ DIABŁA. Zwiastuny premier VOD

Łukasz Budnik

28 października 2020

REKLAMA

Myśląc o premierach VOD, skupiamy się zazwyczaj na największych platformach takich jak Netflix czy HBO Go. Tym razem zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunami dwóch produkcji, które trafią do innych serwisów.

Wyrok bez winy

Thriller z Matthew Modine’em w roli głównej można już oglądać w serwisach ipla, vod.pl, Orange, Multimedia Polska, Platforma CANAL+, CHILI, Mojeekino.pl, e-kinopodbaranami.pl oraz w usługach VOD: Vectra VOD, UPC.

Michael Trainer  jest wziętym prawnikiem, który o żadnego klienta nie dba tak, jak o siebie. Pewnego dnia sędzia George Taylor  zmusi go do wzięcia sprawy Jamala Randolpha – młodocianego przestępcy i ofiary przemocy w skorumpowanym systemie opieki zastępczej. Czy Michael i Jamal zdołają przezwyciężyć różnice, jakie ich dzielą, aby wspólnie walczyć o odzyskanie niewinności zabranej przez ludzi, którzy powinni jej chronić? Czy Michael zdoła pokonać własny egoizm i dojrzy w Jamalu kogoś więcej niż tylko klienta?

W imię diabła

Produkcja z Martinem Sheenem trafi na wymienione wyżej platformy 5.11.

Chciwość wielkich korporacji nigdy się nie kończy. Mają miliardy dolarów, ale wciąż chcą więcej. Kiedy Fred Stern (nominowany do Oscara i Złotego Globu David Strathairn) zorientuje się, że woda nawadniająca jego farmę jest zatruta, wspólnie z najlepszym przyjacielem Santiago (laureat Złotych Globów i nominowany do Oscara Edward James Olmos) i adwokatem Ralphem Naderem (laureat Złotych Globów Martin Sheen) wypowie wojnę tym, którzy są za to odpowiedzialni. Nie wie jednak, że będzie musiał zmierzyć z bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem – z gotowymi na wszystko, chciwymi psychopatami, na czele, których stanie, równie piękna, co wyrachowana, Gigi (Kate Bosworth, „Superman: Powrót”).

Materiały prasowe: Galapagos Films

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA