search
REKLAMA
News

W serialu PAM & TOMMY Sebastian Stan zagrał scenę rozmowy z penisem. Twórcy komentują

Data premiery “Pam & Tommy” została wyznaczona na 2 lutego 2022 roku. 

Łukasz Budnik

20 stycznia 2022

pam tommy
REKLAMA

Zbliża się premiera przeznaczonego na platformę Hulu miniserialu Pam & Tommy, opowiadającym o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, jak również o sekstaśmie, którą nakręcili w latach 90. podczas swojej podróży poślubnej. Składająca się z ośmiu odcinków produkcja pokaże ówczesny skandal medialny i zmagania tytułowej pary z firmą, która chciała rozpowszechnić ich nagranie. 

Tytułowe role grają Lily James (KopciuszekBaby Driver) oraz Sebastian Stan, doskonale znany jako Bucky z kinowego uniwersum Marvela.  Gdy do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia promocyjne pokazujące tytułowych bohaterów, wzbudziły niemałe poruszenie w sieci – internauci z zachwytem komentowali świetną charakteryzację.

W związku ze zbliżającą się premierą, w sieci pojawiają się wywiady z twórcami, którzy dzielą się informacjami o produkcji. Serial reżyseruje Craig Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Cruella), a scenariusz napisał Robert Siegel, autor m.in. Zapaśnika. W jednym z wywiadów scenarzysta odniósł się do sceny, w której grany przez Stana Tommy rozmawia o Pameli Anderson ze swoim penisem. Genitalia zostały stworzone za pomocą animatroniki, a głosu penisowi użycza Jason Mantzoukas. Siegel zaznaczył, że scena jest zainspirowana autobiografią Tommy’ego Lee i nie może sobie przypisać tego pomysłu. Dodał też, że Hulu dało twórcom dużo swobody i nie miało nic przeciwko takiemu fragmentowi, który jest czymś nowym w telewizji. Z kolei Gillespie stwierdził, że realizacja sceny była “niezręczna”, bo potrzeba było czterech animatorów, aby penis mógł mówić. Fragment omówił też sam Sebastian Stan – według aktora, nagrywanie rozmowy z penisem była niczym rozmowa z kumplem, którą przeprowadzasz, gdy się zakochujesz.

Gillespie w wywiadzie udzielonym w  zeszłym stwierdził, że Pam & Tommy jest w pewnym sensie podobne do Ja. Tonya. Reżyser wspomniał o tym, że Anderson i Lee padli ofiarą mediów, co w efekcie wyrządziło szkodę ich życiu i karierze, a ludzie nie znają pełnej historii. Gillespie nazwał scenariusz Siegela niesamowitym i pozwalającym na zawarcie emocjonalnej więzi z Pamelą Anderson.

W obsadzie Pam & Tommy są też między innymi Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Mozhan Marno, Gail Chwatsky i Spenser Granese. Rogen gra mężczyznę, który wszedł w posiadanie sekstaśmy i udostępnił ją. Aktor jest także producentem serialu. Anderson i Lee nie brali udziału w tworzeniu produkcji.

Data premiery została wyznaczona na 2 lutego 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA