search
REKLAMA
News

Film W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT jest już dostępny na NETFLIKSIE!

Łukasz Budnik

20 marca 2020

REKLAMA

Premiera W lesie dziś nie zaśnie nikt, filmu reklamowanego jako pierwszy polski slasher, miała odbyć się 13 marca. Niestety, dwa dni wcześniej Mateusz Morawiecki ogłosił decyzję o zamknięciu wszystkich instytucji kultury ze względu na pandemię koronawirusa. Nie było wiadomo, kiedy film z Julią Wieniawą trafi na ekrany. Dziś, niespodziewanie, produkcja znalazła się w bibliotece Netflixa.

Film można już oglądać w domowym zaciszu. Niedawno podobną decyzję podjął dystrybutor Sali samobójców. Hejtera – najnowsze dzieło Jana Komasy trafiło na serwis Player.pl, gdzie za 35 zł można je wypożyczyć na 48h. W lesie dziś nie zaśnie nikt jest oczywiście dostępne w ramach abonamentu Netflixa.

Praktykę w postaci wprowadzania premier kinowych do serwisu VoD stosują też dystrybutorzy zagraniczni – dziś na platformie studia Universal pojawić się mają Niewidzialny człowiekEmma oraz The Hunt, wkrótce w domach w USA będzie można też obejrzeć Bloodshot z udziałem Vina Diesla. Nie wiadomo jeszcze, czy powyższe tytuły będą dostępne w streamingu także w Polsce.

Tutaj przeczytacie naszą recenzję W lesie dziś nie zaśnie nikt – Jakub Koisz zdążył obejrzeć film przedpremierowo. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA