search
REKLAMA
News

Premiera W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT została przesunięta

Łukasz Budnik

10 marca 2020

REKLAMA

Zaledwie wczoraj publikowaliśmy przedpremierową recenzję W lesie dziś nie zaśnie nikt, przekonani, że film trafi do kin już w piątek. Niestety, sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że dystrybutor, Next Film, postanowił dziś przesunąć datę premiery filmu na czas nieokreślony. Nie odbędzie się również zaplanowana na czwartek oficjalna premiera z udziałem aktorów i twórców. 

Serwis Gazeta.pl przytoczył komunikat dystrybutora. Brzmi on:

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu “W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje.

Przedstawiciele Next Film wyrazili ubolewanie w związku z zaistniałą sytuacją i dodali, że mają nadzieję iż widzowie rozumieją ich decyzję. Premier Mateusz Morawiecki odwołał dziś wszystkie imprezy masowe zaplanowane na terenie kraju.

Czekamy na dalsze informacje na temat tego, kiedy polski slasher trafi do kin. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA