search
REKLAMA
News

W które postaci ze świata Spider-Mana wcielają się gwiazdy MADAME WEB? Nowe doniesienia zaskakują

“Madame Web” zadebiutuje 6 października 2023 roku.

Łukasz Budnik

13 sierpnia 2022

REKLAMA

Trwają prace nad filmem Madame Web należącym do uniwersum osadzonego w świecie Spider-Mana, którego częścią są także Venom i jego sequel oraz Morbius, a w przyszłości także Kraven Łowca. W roli tytułowej zobaczymy Dakotę Johnson, a produkcję reżyseruje S.J. Clarkson. Do sieci trafiły doniesienia na temat tego, w kogo wcielają się poszczególni członkowie obsady.

Womiksach Madame Web była pierwotnie przedstawiona jako starsza kobieta, która cierpi na chorobę atakującą centralny układ nerwowy, wobec czego wymaga podłączenia do systemu podtrzymywania życia, przypominającego wyglądem pajęczynę. W związku z tym, że ze względu na swój stan Cassandra Web nigdy nie walczyła ze złoczyńcami, do tej pory spekulowało się, że Johnson gra Julię Carpenter, która najpierw funkcjonowała jako Spider-Woman, a potem została drugą Madame Web. Według doniesień od Cosmic Circus, Johnson wciela się w Cassandrę, zaś Julię gra Sydney Sweeney. To nie wszystko – plotka mówi o tym, że Adam Scott wciela się w młodszego Bena Parkera, wujka Spider-Mana, zaś Emma Roberts gra Mary Parker, matkę Petera. Aktorka była widziana na planie z dodanym ciążowym brzuchem, zatem niewykluczone, że w filmie zobaczymy narodziny Petera Parkera.

Kolejne aktorki pojawiające się w doniesieniach od Cosmic Circus to Isabela Merced, która miałaby zagrać Anyę Corazon (Spider-Girl), oraz Celeste O’Connor wcielająca się rzekomo w Mattie Franklin (która w komiksach działała jako Spider-Woman).

Jeszcze raz podkreślamy, że nie są to informacje oficjalnie potwierdzone przez studio.

S.J. Clarkson wcześniej tworzyła odcinki takich seriali, jak Sukcesja, Defenders oraz Jessica Jones. Scenariusz Madame Web przygotowali Matt Sazama i Burk Sharpless. Film zadebiutuje 6 października 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA