search
REKLAMA
News

VISION z MCU także dostanie swój serial. Kolejny spin-off “WandaVision” w drodze

Vision grany jest w MCU przez Paula Bettany’ego.

Łukasz Budnik

29 października 2022

vision 2
REKLAMA

Po tym, jak wczoraj do sieci trafiły plotki na ten temat, “Variety” potwierdziło, że w przygotowaniu jest kolejny serial Disney+ osadzony w świecie MCU – tym razem to (drugi już) spin-off WandaVision, skupiony na postaci Visiona, w którego wciela się Paul Bettany. 

Produkcja ma aktualnie tytuł Vision Quest (istnieje też seria komiksów o tej samej nazwie). Szczegóły fabuły nie są znane, ale mówi się, że opowie ona o nowym Visionie, który powstał podczas wydarzeń z WandaVision. Prace nad scenariuszem będzie nadzorować Jac Schaefer, który był też głównym scenarzystą oryginalnego serialu. Na ten moment przedstawiciele Marvel Studios nie potwierdzili oficjalnie, że spin-off powstaje.

Przypomnijmy, że nowy Vision został stworzony przez organizację S.W.O.R.D na bazie poprzedniego, zabitego przez Thanosa w Wojnie bez granic, jednak nie pamiętał wydarzeń ze swojego poprzedniego życia. Po spotkaniu z “oryginalnym” Visionem i krótkiej walce z nim, uciekł w nieznane.

vision 1

Jak zostało wspomniane na wstępie, Vision Quest to już drugi spin-off WandaVision. Powstaje też serial poświęcony Agathcie Harkness, zatytułowany Agatha: Coven of Chaos. Rolę tytułowej wiedźmy powtórzy w nim Kathryn Hahn. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA