search
REKLAMA
News

Tomasz Karolak i inni w zwiastunie THE END, filmu twórców “Underdoga” i “365 dni”

Łukasz Budnik

11 marca 2021

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu The End, który ma obnażać mechanizmy polskiego showibiznesu. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, Przemysław Sadowski, Katarzyna Figura, Joanna Kurowska, Janusz Chabior, Mirosław Zbrojewicz i Magdalena Lamparska, a reżyserią zajął się Tomasz Mandes, jeden z reżyserów 365 dniFilm wyprodukowała z kolei Ewa Lewandowska, która pracowała także przy Underdogu

W opisie filmu od dystrybutora (Monolith) czytamy: “Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować. Intrygi, zdrady, donosy, sex, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem i sporą dawką botoksu. To i dużo więcej demaskują twórcy filmu The End“.

Portal wirtualnemedia.pl cytuje kolejno wypowiedzi Mandesa i Lewandowskiej:

Dobre kino musi być odważne, pełne emocji i poruszać zagadnienia, którymi widz jest żywo zainteresowany. Dlatego ten film taki właśnie jest. Pokazuje kulisy polskiego show bizu. Cieszę się, że znalazłem aktorów, którzy nie bali się pokazać jak jest naprawdę. Wymagało to od nich dużego dystansu do siebie i odwagi by narazić się kolegom z branży. Zaowocowało to genialnymi kreacjami, takimi, o których każdy aktor marzy.

Myślę, że wiele gwiazd i celebrytów zobaczy siebie na ekranie. Niekoniecznie w świetle w jakim błyszczą na ściankach i w jakim sami chcieliby się pokazać.

Film ma trafić do kin, nie ma jednak daty premiery – wstępnie zadebiutuje, gdy wszystkie kina zostaną już otwarte.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA