search
REKLAMA
News

TOM HOLLAND robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Chce zadbać o zdrowie psychiczne

Tom Holland w nagraniu umieszczonym na Instagramie mówi o powodach opuszczenia social mediów.

Łukasz Budnik

14 sierpnia 2022

holland 1
REKLAMA

Tom Holland to dziś jeden z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Gwiazda serii o Spider-Manie obserwowana jest na Instagramie przez 67 milionów osób, a na Twitterze – przez 7,5 miliona. Holland w nowym nagraniu udostępnionym na profilu ogłosił, że zamierza zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych.

Aktor, który od jakiegoś czasu był coraz mniej aktywny w social mediach, wrócił na chwilę, aby pomówić o powodach swojej decyzji i przypomnieć o tym, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie psychiczne. W podpisie do nagrania Holland napisał:

Cześć i do widzenia. Robię sobie przerwę od mediów społecznościowych ze względu na zdrowie psychiczne, ale czułem się zobowiązany pomówić o Stem4. To jedna z wielu fundacji, którą wspiera The Brothers Trust [organizacja prowadzona przez rodzinę Hollanda] i chciałbym zwrócić uwagę na ich wspaniałą pracę. Proszę, obejrzyjcie moje nagranie i podzielcie się nim ze wszystkimi, którym może się przydać. […] Wyrazy miłości i nie przestawajmy mówić o zdrowiu psychicznym.

W samym nagraniu Holland mówi o tym, że przez korzystanie z Twittera i Instagrama czuł się przestymulowany i przytłoczony, a wczytywanie się w posty pisane o nim samym było szkodliwe dla jego stanu psychicznego. Holland postanowił “zrobić krok wstecz” i usunął aplikacje. W samym nagraniu Holland także mówi o Stem4 i The Brothers Trust. Zobaczycie je poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tom Holland (@tomholland2013)

Najbliższy projekt Hollanda to antologia The Crowded Room platformy Apple TV+. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA