search
REKLAMA
News

TOM HARDY jako AL CAPONE w zwiastunie filmu o słynnym gangsterze

Łukasz Budnik

16 kwietnia 2020

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun filmu Capone, w którym Tom Hardy wciela się w legendarnego gangstera. Do tej pory realizowana od 2018 roku produkcja miała być zatytułowana Fonzo, kilka dni temu poinformowano jednak o zmianie. Trailer jako pierwszy umieścił na Twitterze reżyser Josh Trank. To pierwszy film twórcy od czasu niesławnej Fantastycznej czwórki z 2015 roku. 

Capone opowiada o 47-letnim gangsterze, który po 10 latach w więzieniu zmaga się z demencją i jest nawiedzany przez demony przeszłości. Poza Hardym, którego na ekranie zobaczymy pierwszy raz od czasu Venoma, w filmie występują między innymi Linda Cardellini, Matt Dillon oraz Kyle MacLachlan. Josh Trank napisał także scenariusz.

Capone trafi bezpośrednio do streamingu, i to już niedługo, bo 12 maja. Trank wyraził jednak nadzieję, że jego film uda się wprowadzić również do kin.

Jak podoba wam się zwiastun?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA