search
REKLAMA
News

DICAPRIO i DE NIRO oferują możliwość wystąpienia z nimi w filmie Scorsese

Łukasz Budnik

16 kwietnia 2020

REKLAMA

W czasie pandemii koronawirusa gwiazdy kina angażują się w pomoc potrzebującym. Jedną z form wsparcia poszkodowanych jest All In Challenge, wyzwanie w ramach którego gwiazdy oferują atrakcje do wylicytowania. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na służbę zdrowia oraz organizacje wspierające walczących z koronawirusem, w tym American Food Fund oraz Meals On Wheels America. Do akcji dołączyli Leonardo DiCaprio oraz Robert De Niro.

Aktorzy wspólnie pojawią się w nowym filmie Martina Scorsese, zatytułowanym Killer of the Flower Moon. Aby zachęcić widzów do dotacji, panowie oferują możliwość spędzenia z nimi jednego dnia na planie filmowym oraz krótkiego występu – wybrany szczęśliwiec będzie mógł też wybrać się na premierę. O akcji poinformowali na Instagramie. Aby przelać środki, należy wejść na stronę allinchallenge.com.

https://www.instagram.com/p/B_AHXwEFvag/

Aktorzy zaprosili do udziału w akcji Ellen DeGeneres, Matthew McConaugheya oraz Jamiego Foxxa. Prezenterka przeznaczyła milion dolarów na walkę z wirusem i zaoferowała możliwość wspólnego poprowadzenia z nią jej programu, zaś McConaughey proponuje wspólne wyjście na mecz. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA