search
REKLAMA
News

TOM HANKS wściekł się na fanów, którzy wpadli na jego żonę. “Odsuńcie się, ku*rwa!”

Tom Hanks zareagował, gdy grupa fanów niemal doprowadziła do upadku Rity Wilson.

Łukasz Budnik

16 czerwca 2022

REKLAMA

Tom Hanks od lat ma renomę jednej z najbardziej uprzejmych gwiazd Hollywood, ale i on ma granice cierpliwości – do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy, jak aktor wścieka się na fanów próbujących sobie zrobić zdjęcie z nim i jego żoną, Ritą Wilson.

Gdy para kierowała się do swojego auta, otoczyła ją grupa osób z telefonami. W chaosie jeden z fanów wpadł na Wilson, przez co ta prawie upadła na ziemię. Hanks przystanął i zatrzymał fanów, mówiąc do nich podniesionym głosem: “Odsuńcie się, ku*wa! Wywracacie moją żonę”. Aktor następnie skierował się do samochodu w akompaniamencie przeprosin ze strony fanów. Zdarzenie zobaczycie poniżej:

Hanks i Wilson są małżeństwem od 1988 roku. Niedawno wspólnie wystąpili w serialu 1883, będącym prequelem Yellowstone. O Hanksie jest ostatnio głośno w sieci także ze względu na jego udział w filmie Elvis Baza Luhrmanna, gdzie wciela się w menedżera króla rock and rolla. Podczas prac nad filmem, Hanks zaraził się koronawirusem, a wraz z nim także Wilson; para w marcu 2020 publicznie ogłosiła ich diagnozę.

Elvis trafi do kin 24 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA