search
REKLAMA
News

TIMOTHÉE CHALAMET negocjuje rolę BOBA DYLANA w filmowej biografii

Łukasz Budnik

7 stycznia 2020

REKLAMA

Fani popularnych ostatnio biografii muzyków mogą zacierać ręce – “Deadline” poinformował, że James Mangold i Searchlight Pictures nawiązali współpracę w sprawie filmu o Bobie Dylanie.  W obrazie opowiadającym o czasie, w którym muzyk osiągnął największą sławę, Dylana ma zagrać Timothée Chalamet

Film nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, choć mówi się o nazwie Going Electric. Chalamet wciąż prowadzi negocjacje w sprawie szczegółów kontraktu. Polscy widzowie już wkrótce będą mogli oglądać aktora w Małych kobietkach, a w tym Chalamet pojawi się jeszcze w The French Dispatch Wesa Andersona oraz w Diunie Denisa Villeneuve’a. Dziennikarz “Deadline” nie jest pewny, czy Chalamet sam śpiewałby piosenki Dylana, ale dowiedział się, że młody aktor już uczęszcza na lekcje gry na gitarze.

Źródło: Deadline

Mangold ma już na koncie jedną biografię muzyka – Spacer po linie z Joaquinem Phoenixem i Reese Witherspoon, opowiadający losy Johnny’ego Casha i June Carter. Ostatnim dokonaniem reżysera jest Le Mans ’66Sam Dylan doczekał się już filmowych inkarnacji w filmie I’m Not There. Gdzie indziej jestem, gdzie wcieliło się w niego kilku aktorów, w tym Cate Blanchett i Heath Ledger. Powstały również dokumenty o artyście, w tym No Direction Home autorstwa Martina Scorsese.

Jak podoba się wam ten wybór castingowy?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA