search
REKLAMA
News

NOWI MUTANCI powracają z nowym ZWIASTUNEM

Filip Pęziński

6 stycznia 2020

REKLAMA

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Nowi mutanci. Filmu opowiadającego o grupie nastoletnich, znanych z komiksów Marvela mutantów. Całość zapowiadana jest jako film utrzymany w konwencji horroru.

Film powstawał jeszcze, gdy wytwórnia 20th Century Fox nie została zakupiona przez Disneya i wierzono, że uda się sukcesywnie rozbudowywać filmowy świat X-Men. Nowi mutanci mieli stanowić kolejną po Deadpoolu zabawę konwencją i przenieść mutantów w stylistykę horroru. Film pierwotnie miał pojawić się w kinach w kwietniu 2018 roku, następnie został przesunięty na początek 2019 roku, a następnie na jego drugą połowę. Po finalizacji kupna Foxa Disney ustalił nową datę – 1 kwietnia 2020 roku (w Polsce: 3 kwietnia). Po drodze miało dojść do potężnych dokrętek.

Czekacie jeszcze na efekt finalny?

 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA