search
REKLAMA
News

THE OFFICE PL oficjalnie przedłużone na kolejny sezon

Drugi sezon “The Office PL” ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Łukasz Budnik

23 marca 2022

z27305268VThe Office PL
REKLAMA

Świetna wiadomość dla wszystkich tych, którym przypadła do gustu polska wersja słynnego formatu The Office. Serial doczeka się drugiego sezonu, o czym poinformowali przedstawiciele Canal+. Nowe odcinki zadebiutują jeszcze w tym roku.

Pierwszy sezon trafił na platformę Canal+ 22 października 2021 roku. Akcja serialu rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy produkującej wodę mineralną “Kropliczanka”. Oddział zarządzany jest przez Michała, który jako jedyny z optymizmem patrzy na zmiany w postaci przejęcia przedsiębiorstwa przez nowego właściciela.

Jak czytamy w komunikacie Canal+, “osią fabuły drugiego sezonu będą dalsze losy pracowników Kropliczanki oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji i Michała. Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy Kropliczanka. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy Kropliczanki”.

z27715839V The Office PL Kornelia Strzelecka jako Asia

Za scenariusz raz jeszcze będą odpowiadać Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, za reżyserię Maciej Bochniak. Producentem kreatywnym serialu jest Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jake Vision DGA Studio. Łukasz Sychowicz tak odniósł się do realizacji drugiego sezonu:

Co mają wspólnego scenarzyści THE OFFICE PL i Michał Holc, główny bohater serialu? Niespecjalnie przejmujemy się tym, że możemy kogoś obrazić. Kiedy pisaliśmy pierwszy sezon nie wiedzieliśmy jak serial zostanie przyjęty, w końcu mierzyliśmy się z legendą. Teraz, kiedy wiemy, że reakcje były bardzo dobre, możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije Kropliczanki. W drugim sezonie będzie kilku nowych bohaterów, kilka bardzo ciekawych występów gościnnych, ale to co się nie zmieni to humor i sytuacje, które z jednej strony śmieszą, z drugiej każą się wstydzić za bohaterów

W pierwszym sezonie The Office PL wystąpili m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA