search
REKLAMA
News

THE OFFICE PL oficjalnie przedłużone na kolejny sezon

Drugi sezon “The Office PL” ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Łukasz Budnik

23 marca 2022

REKLAMA

Świetna wiadomość dla wszystkich tych, którym przypadła do gustu polska wersja słynnego formatu The Office. Serial doczeka się drugiego sezonu, o czym poinformowali przedstawiciele Canal+. Nowe odcinki zadebiutują jeszcze w tym roku.

Pierwszy sezon trafił na platformę Canal+ 22 października 2021 roku. Akcja serialu rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy produkującej wodę mineralną “Kropliczanka”. Oddział zarządzany jest przez Michała, który jako jedyny z optymizmem patrzy na zmiany w postaci przejęcia przedsiębiorstwa przez nowego właściciela.

Jak czytamy w komunikacie Canal+, “osią fabuły drugiego sezonu będą dalsze losy pracowników Kropliczanki oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji i Michała. Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy Kropliczanka. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy Kropliczanki”.

Za scenariusz raz jeszcze będą odpowiadać Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, za reżyserię Maciej Bochniak. Producentem kreatywnym serialu jest Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jake Vision DGA Studio. Łukasz Sychowicz tak odniósł się do realizacji drugiego sezonu:

Co mają wspólnego scenarzyści THE OFFICE PL i Michał Holc, główny bohater serialu? Niespecjalnie przejmujemy się tym, że możemy kogoś obrazić. Kiedy pisaliśmy pierwszy sezon nie wiedzieliśmy jak serial zostanie przyjęty, w końcu mierzyliśmy się z legendą. Teraz, kiedy wiemy, że reakcje były bardzo dobre, możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije Kropliczanki. W drugim sezonie będzie kilku nowych bohaterów, kilka bardzo ciekawych występów gościnnych, ale to co się nie zmieni to humor i sytuacje, które z jednej strony śmieszą, z drugiej każą się wstydzić za bohaterów

W pierwszym sezonie The Office PL wystąpili m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA