search
REKLAMA
News

BOMBSHELL – pierwsze reakcje na film. Oscary dla Theron i Robbie?

Łukasz Budnik

14 października 2019

REKLAMA

Jakiś czas temu czytaliście na naszych łamach recenzję serialu Na cały głos, w którym Russell Crowe brawurowo wcielił się w Rogera Ailesa, byłego szefa stacji Fox News, oskarżonego przez pracownice o molestowanie seksualne. Ten sam wątek podejmie nadchodzący Bombshell, w którym główne role zagrały Nicole Kidman, Margot Robbie i Charlize Theron. Wczoraj w Los Angeles odbył się pierwszy pokaz tego filmu.

Dziennikarze są zachwyceni rolami Theron i Robbie, przewidując, że obie aktorki będą liczyć się w sezonie oscarowym. Pojawiają się też głosy, że sam film może trafić do puli kandydatów na najlepszą produkcję roku. Poniżej kilka tweetów z reakcjami na gorąco:

“Dobry boże, Bombshell jest fantastyczny – soczysty, łamiący serce, zabawny i doprowadzający do wściekłości. To show Charlize, ale Kidman, Robbie i Kate McKinnon są perfekcyjne.


Wow. Charlize Theron jako Megan Kelly. Cóż, właśnie z impetem dołączyła do oscarowego wyścigu.


https://twitter.com/AwardsDaily/status/1183589279345168384

Bombshell to popis aktorów, poczynając od Charlize Theron i Margot Robbie. Niesamowita obsada i wstrząsający temat. Zabawny, ostry, jeden z najlepszych filmów roku.

Pozostałe komentarze są w podobnym tonie – wielokrotnie przewija się w nich temat Oscarów i tego, jak bardzo film zostaje w głowie po seansie. 

Film reżyseruje Jay Roach (Trumbo), a autorem scenariusza jest Charles Randolph, który współtworzył skrypt do Big Short Adama McKaya.

Premiera została zaplanowana na 20 grudnia tego roku. Ciekawi was ta produkcja? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA