search
REKLAMA
News

TENET. Nowy ZWIASTUN widowiska Christophera Nolana

Łukasz Budnik

22 maja 2020

Merry Go Round AKA Tenet
REKLAMA

Nadchodzący film Christophera Nolana, Tenet, został zapowiedziany jako film szpiegowski będący w skrzyżowaniem kilku gatunków. To największy film, jaki stworzył reżyser – ekipa pracowała w kilku krajach, z ogromnymi scenografiami. Przekłada się to na budżet, który przekracza 200 milionów dolarów i jest tym samym większy niż ten Incepcji czy Interstellar. 

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu. Co ciekawe, pokazany on został w ramach gry Fortnite, na prośbę samego Nolana, który chciał wykorzystać tę niezwykłą okazję (plus, oczywiście, na tę chwilę nie ma możliwości wyświetlenia go w kinach). Trailer obejrzycie poniżej:

Nolan nakręcił widowisko według własnego scenariusza. W obsadzie znajdują się John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine oraz Clémence Poésy.

Polska premiera jest na ten moment planowana na 17 lipca – Tenet jest jednym z niewielu filmów, które do tej pory nie zostały oficjalnie przesunięte. Przedstawiciele kin liczą na to, że – o ile data jednak nie ulegnie zmianie – po ich otwarciu produkcja Nolana przyciągnie widzów. Zamierzacie wybrać się na seans?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA