search
REKLAMA
News

TENET. Nowy ZWIASTUN widowiska Christophera Nolana

Łukasz Budnik

22 maja 2020

REKLAMA

Nadchodzący film Christophera Nolana, Tenet, został zapowiedziany jako film szpiegowski będący w skrzyżowaniem kilku gatunków. To największy film, jaki stworzył reżyser – ekipa pracowała w kilku krajach, z ogromnymi scenografiami. Przekłada się to na budżet, który przekracza 200 milionów dolarów i jest tym samym większy niż ten Incepcji czy Interstellar. 

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu. Co ciekawe, pokazany on został w ramach gry Fortnite, na prośbę samego Nolana, który chciał wykorzystać tę niezwykłą okazję (plus, oczywiście, na tę chwilę nie ma możliwości wyświetlenia go w kinach). Trailer obejrzycie poniżej:

Nolan nakręcił widowisko według własnego scenariusza. W obsadzie znajdują się John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine oraz Clémence Poésy.

Polska premiera jest na ten moment planowana na 17 lipca – Tenet jest jednym z niewielu filmów, które do tej pory nie zostały oficjalnie przesunięte. Przedstawiciele kin liczą na to, że – o ile data jednak nie ulegnie zmianie – po ich otwarciu produkcja Nolana przyciągnie widzów. Zamierzacie wybrać się na seans?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA