search
REKLAMA
News

TARON EGERTON rozmawiał z prezesem Marvel Studios na temat roli Wolverine’a w MCU

Taron Egerton to jeden z faworytów fanów do zagrania Wolverine’a w MCU.

Łukasz Budnik

2 lipca 2022

wolverine egerton
REKLAMA

W filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu do MCU zawitali mutanci, a to za sprawą Patricka Stewarta, który powrócił do roli Charlesa Xaviera. Tymczasem w sieci od miesięcy krążą plotki na temat innej postaci z grupy X-Men, która miałaby pojawić się w uniwersum Marvela.

Chodzi o Wolverine’a, który na wielkim ekranie miał do tej pory twarz Hugh Jackmana. Aktor pożegnał się z rolą w 2017 za sprawą Logana.  Choć nie ma konkretnej informacji na temat tego, jakiego aktora mielibyśmy zobaczyć na ekranie, gdy Wolverine zawita do MCU, mówi się, że mógłby być to Daniel Radcliffe lub Taron Egerton – obaj już od jakiegoś czasu łączeni przez fanów z tą rolą. Ten drugi w ostatnim wywiadzie zdradził, że rozmawiał już na ten temat z Kevinem Feige, prezesem Marvel Studios.

Myślę, że nie byłoby niczym złym powiedzieć, że bym tego chciał. To byłoby ekscytujące, ale też przerażające, bo Hugh jest tak mocno kojarzony z tą rolą, że zapewne bardzo trudno byłoby zagrać ją komuś innemu. Jeśli jednak temat pojawi się na tapecie, mam nadzieję, że dadzą mi spróbować swoich sił.

Marvel dotychczas nie odniósł się do słów Egertona.

wolverine egerton 1
Autor Boss Logic

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Wolverine miałby się pojawić w MCU – wcześniejsze plotki łączyły go właśnie jedynie z Doktorem Strange’em.

zdjęcie Egertona: GettyImages

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA