News
Steve Carell opowiada o swoim odejściu z THE OFFICE. „Była na to pora”
Steve Carell grał w „The Office” przez siedem sezonów.
Amerykańskie Biuro (oryg. The Office) zakończyło się już niemal dekadę temu, ale wciąż pozostaje bardzo popularnym serialem i cieszy się sympatią fanów. Za słabsze uznawane są jednak powszechnie dwa ostatnie sezonu, w których zabrakło Steve’a Carella, grającego postać Michaela Scotta.
Carell był ostatnio gościem w podcaście Office Ladies, który prowadzą Jenna Fischer oraz Angela Kinsey, serialowe Pam i Angela. Aktor mówił o swoim odejściu i tłumaczył je następująco:
Była pora na to, aby inne postaci wyszły na pierwszy plan i na rozwinięcie innych wątków. Myślę, że to był dobry czas. Jednocześnie cieszę się, że razem doświadczyliśmy to wszystko. [Moje] ostatnie dwa odcinki były świetnie skonstruowane, bo jednocześnie żegnałem się z postacią Michaela i z wami jako przyjaciółmi. To było duże przeżyci, bardzo emocjonalne doświadczenie.
https://open. spotify.com/episode/7meNMUb0al3gms0WW1b9w7
Carell po raz pierwszy napomknął o odejściu z serialu w kwietniu 2010 roku, tłumacząc to chęcią rozwinięcia kariery filmowej. Później wyjaśniał, że nie rozważał tej opcji zupełnie na poważnie, lecz „głośno myślał”, jednak w związku z tym, że jego słowa nie wywołały reakcji włodarzy NBC, postanowił rzeczywiście zakończyć przygodę z Biurem.
