Connect with us

News

Steve Carell opowiada o swoim odejściu z THE OFFICE. „Była na to pora”

Steve Carell grał w „The Office” przez siedem sezonów.

Published

on

Steve Carell pierwotnie nie chciał pojawiać się w finale "The Office". Jaki miał powód?

Amerykańskie Biuro (oryg. The Office) zakończyło się już niemal dekadę temu, ale wciąż pozostaje bardzo popularnym serialem i cieszy się sympatią fanów. Za słabsze uznawane są jednak powszechnie dwa ostatnie sezonu, w których zabrakło Steve’a Carella, grającego postać Michaela Scotta.

Advertisement

Carell był ostatnio gościem w podcaście Office Ladies, który prowadzą Jenna Fischer oraz Angela Kinsey, serialowe Pam i Angela. Aktor mówił o swoim odejściu i tłumaczył je następująco:

Była pora na to, aby inne postaci wyszły na pierwszy plan i na rozwinięcie innych wątków. Myślę, że to był dobry czas. Jednocześnie cieszę się, że razem doświadczyliśmy to wszystko. [Moje] ostatnie dwa odcinki były świetnie skonstruowane, bo jednocześnie żegnałem się z postacią Michaela i z wami jako przyjaciółmi. To było duże przeżyci, bardzo emocjonalne doświadczenie.

https://open. spotify.com/episode/7meNMUb0al3gms0WW1b9w7

Advertisement

Carell po raz pierwszy napomknął o odejściu z serialu w kwietniu 2010 roku, tłumacząc to chęcią rozwinięcia kariery filmowej. Później wyjaśniał, że nie rozważał tej opcji zupełnie na poważnie, lecz „głośno myślał”, jednak w związku z tym, że jego słowa nie wywołały reakcji włodarzy NBC, postanowił rzeczywiście zakończyć przygodę z Biurem.

Advertisement

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

Advertisement
Kliknij, żeby skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *