search
REKLAMA
News

DOLINA BOGÓW z Johnem Malkovichem ma nową datę premiery

Łukasz Budnik

18 lipca 2020

REKLAMA

Dobra wiadomość dla tych, którzy czekają na Dolinę Bogów, film Lecha Majewskiego w gwiazdorskiej obsadzie (John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe, John Rhys-Davies i Keir Dullea). Produkcja, która miała zadebiutować pierwotnie w marcu, trafi na ekrany kin 21 sierpnia. 

Cytując materiały prasowe dystrybutora filmu, Galapagos Film: “w tytułowej Dolinie Bogów krzyżują się trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji – legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods pełna bogatej symboliki i archetypów, historia najbogatszego człowieka globu, tajemniczego Wesa Taurosa (John Malkovich) oraz losy narratora filmu Johna Ecasa (Josh Hartnett), pisarza, który zmaga się z własnymi problemami.”

O współpracy z Lechem Majewskim (Młyn i Krzyż, Angelus, Ogród rozkoszy ziemskich, Wojaczek) wypowiedział się John Malkovich:

Miałem szczęście w życiu mogąc pracować z wieloma wielkimi, kreatywnymi reżyserami w Europie i w innych miejscach, i Lech jest jednym z takich ludzi – o bardzo szczególnym spojrzeniu na świat, obdarzonym charakterystyczną wizją i wyobraźnią.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu.

źródło: materiały prasowe Galapagos Films

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA