search
REKLAMA
News

Sporo nowych ujęć z filmu SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU w telewizyjnych spotach

“Spider-Man: Bez drogi do domu” trafi do kin 17 grudnia.

Łukasz Budnik

21 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Po zwiastunie, który zadebiutował kilka dni temu, przyszedł czas na spoty telewizyjne, w których zobaczymy sporo nowych ujęć z filmu.

W spotach, podobnie jak w trailerze, pojawiają się złoczyńcy – Doktor Octopus, Zielony Goblin, Sandman, Electro i Lizard (przypomnijmy, że wszyscy grani są przez tych samych aktorów, co w ekranowych debiutach). Zwiastun sprzed kilku dni wywołał kolejne dyskusje w sprawie ewentualnego pojawienia się Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda w rolach wcześniejszych Spider-Manów; jako argument, że zostali cyfrowo wycięci ze scen, podaje się głównie moment, w którym Lizard zostaje uderzony, choć teoretycznie nikogo przy nim nie ma. Fragment ten pojawił się także w jednym ze spotów.

Przypomnijmy, że nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a, a ich działania doprowadzą do zamieszania w multiwersum.  W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, J.K. Simmons, Benedict Wong, Alfred Molina, Jamie Foxx, Thomas Haden Church, Rhys Ifans, Willem Dafoe oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Polska premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA