search
REKLAMA
News

Sony szykuje kolejną część BAD BOYS

Łukasz Budnik

18 stycznia 2020

REKLAMA

Pisaliśmy dziś, że Disney pracuje nad trzecią częścią Skarbu narodów, do której scenariusz ma napisać Chris Bremner. To nie jedyny projekt, z jakim związany jest twórca. “The Hollywood Reporter” informuje, że Bremner ma zająć się także skryptem do kolejnej części Bad Boys, nad którą już teraz pracuje Sony. 

Do amerykańskich kin trafiła niedawno trzecia odsłona serii, Bad Boys for Life, także napisana przez Bremnera. Zrealizowany po 17 latach od drugiej części film spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków (ponad 70% pozytywnych recenzji) i zarobił pierwszego dnia więcej, niż się spodziewano.

Nie znamy jeszcze szczegółów na temat nadchodzącego filmu, ale według “THR” do ról po raz kolejny mają powrócić Will Smith i Martin Lawrence, a sama produkcja oczywiście trafi do kin po mniejszej przerwie, niż ta przed częścią trzecią. Krytycy nazywają nową odsłonę najlepszą z trylogii i komplementują grę aktorską Smitha i Lawrence’a. Z opinii wynika, że wszyscy którzy tęsknią za filmami akcji rodem z lat 90. znajdą tutaj coś dla siebie. Nowa część to kumulacja tego co sprawiło, że widzowie polubili poprzednie odsłony – eksplozje, pościgi, żarty, a także trochę nostalgii.

Bad Boys for Life trafi do polskich kin w najbliższy piątek. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA