search
REKLAMA
News

SNOWPIERCER. Nowy teaser nadchodzącego serialu science fiction

Łukasz Budnik

11 maja 2020

REKLAMA

Polski oddział Netflixa opublikował nowy teaser zbliżającego się serialu Snowpiercer. Postapokaliptyczna historia oparta jest zarówno na filmie Snowrpiercer: Arka przyszłości Joon-Ho Bonga z 2013 roku, jak i na komiksie będącym jego pierwowzorem – francuskim “Le Transperceneige”.

Oto, jak przedstawia się zarys fabuły: “Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt. “

Serial powstał dla stacji TNT, a pierwszy odcinek zostanie pokazany 17 maja (kolejne będą co tydzień trafiać na platformę). W produkcji wystapili między innymi Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Summer i Annalise Basso. Dla zainteresowanych jeszcze anglojęzyczny zwiastun od TNT:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA