search
REKLAMA
News

Serial science fiction WYCHOWANE PRZEZ WILKI skasowany. Nie będzie 3. sezonu na HBO Max

Serial “Wychowane przez wilki” zadebiutował w 2020 roku.

Łukasz Budnik

3 czerwca 2022

wychowane przez wilki
REKLAMA

W lutym tego roku zadebiutował drugi sezon serialu science fiction Wychowane przez wilki, współtworzonego przez Ridleya Scotta. Jak się okazuje, także ostatni. “Variety” poinformowało, że produkcja została skasowana.

Serial pierwotnie miał być pokazany przez stację TNT, ostatecznie podjęto jednak decyzję, że będzie oryginalną produkcją HBO Max. Fabuła opowiadała o androidach, którzy zamieszkują tajemniczą planetę i wychowują na niej ludzkie dzieci. Powiększanie się kolonii doprowadza w końcu do napięć religijnych, które z kolei mogą zakończyć się buntem. W serialu występowali między innymi Travis Fimmel, Amanda Collin, Abubakar Salim i Winta McGrath. Showrunnerem i scenarzystą serialu był Aaron Guzikowski,

Przedstawiciele HBO Max wyrazili swoją wdzięczność dla twórców serialu i podziękowali im za “artyzm i unikalną umiejętność sprawienia, że fani wsiąkali w świat Kepler-22b”.

Wychowane przez wilki

Po premierze w 2020 roku Wychowane przez wilki były najchętniej oglądanym serialem od czasu startu platformy cztery miesiące wcześniej. Skasowanie serialu jest jednym z następstw fuzji WarnerMedia i Discovery, dzięki której powstało Warner Bros. Discovery. O planach włodarzy informował nieoficjalnie Abubakar Salim, którzy przy okazji zaapelował do fanów, by walczyli o trzeci sezon, który przejęłaby inna platforma. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA