search
REKLAMA
News

Serial o LOKIM będzie bezpośrednio połączony z sequelem DOKTORA STRANGE’A

Łukasz Budnik

8 listopada 2019

Tom Hiddleston Loki Avengers
REKLAMA

Już w najbliższy wtorek zostanie uruchomiona platforma Disney+, na której w niedalekiej przyszłości zobaczymy kilka seriali osadzonych w kinowym uniwersum Marvela. Jednym z nich będzie Loki, opowiadający losy uwielbianej postaci granej przez Toma Hiddlestona. 

Niedawno w jednym z wywiadów zapytano Kevina Feige, szefa całego przedsięwzięcia, o to, czy serial o Lokim będzie połączony z drugą częścią opowieści o Doktorze Strange’u, zatytułowanej Doctor Strange and the Multiverse of Madness. Okazuje się, że owszem. Tym samym to już druga produkcja, która będzie bezpośrednio nawiązywać do filmu z Benedictem Cumberbatchem – pierwszą jest WandaVision, w której zobaczymy Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch oraz Paula Bettany’ego jako Visiona. Olsen gra także jedną z głównych ról w drugim Strange’u.

Do tej pory seriale osadzone w MCU nie były aż tak bezpośrednio połączone z filmami, wygląda jednak na to, że już wkrótce staną się równie istotną częścią uniwersum. W Lokim ujrzymy tę wersję postaci, która w wydarzeniach z Avengers: Końca gry użyła Tesseractu by teleportować się z Nowego Jorku.

Doctor Strange and the Multiverse of Madness ma trafić na ekrany w maju 2021 roku – w tym samym roku na platformie Disney+ wyląduje Loki

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA