search
REKLAMA
News

Serial INVINCIBLE już wkrótce wróci z drugim sezonem. Zobaczcie zwiastun

“Invincible” wraca po dwuletniej przerwie.

Łukasz Budnik

15 października 2023

REKLAMA

W sieci pojawił się zwiastun drugiego sezonu serialu Niezwyciężony, który możemy oglądać w serwisie Prime Video. To opowieść o Marku Graysonie, siedemnastolatku, który jest synem potężnego Omni-Mana i sam dysponuje mocami.

Serial został oparty na komiksach Roberta Kirkmana, Ryana Ottleya i Cory’ego Walkera. Główne role Marka i jego ojca grają Steven Yeun (Minari) oraz J.K. Simmons (Whiplash), a towarzyszą in m.in. Sandra Oh, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Zachary Quinto, Mahershala Ali oraz Seth Rogen, który jest jednym z producentów formatu. Pierwszy sezon zadebiutował w marcu 2021 roku i składał się z ośmiu odcinków – jeszcze przed finałem potwierdzono, że serial doczeka się dwóch kolejnych odsłon. Produkcja zyskała uznanie krytyków i widzów.

Poniżej wspomniana zapowiedź:

Nowe odcinki Niezwyciężonego zobaczymy 3 listopada. Najpierw zostaną wyemitowane 4 odcinki, a kolejne ukażą się na początku 2024 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA