search
REKLAMA
News

SCOTT PILGRIM ZASKAKUJE – nowy zwiastun serialu animowanego Netflixa

Netflixowy Scott Pilgrim zadebiutuje w listopadzie.

Łukasz Budnik

15 października 2023

REKLAMA

W styczniu zeszłego roku zapowiedziano anime oparte na serii komiksowej Scott Pilgrim, która została już zaadaptowana przez Edgara Wrighta jak film pełnometrażowy Scott Pilgrim kontra świat. W marcu produkcja została oficjalnie zamówiona i dowiedzieliśmy się, że w obsadzie pojawią się aktorzy, którzy wystąpili w filmie z 2010 roku. Premiera coraz bliżej, a tymczasem do sieci trafił nowy zwiastun.

Wnime głosów użyczą Michael Cera (Scott Pilgrim), Mary Elizabeth Winstead (Ramona Flowers), Satya Bhabha (Matthew Patel), Kieran Culkin (Wallace Wells), Chris Evans (Lucas Lee), Anna Kendrick (Stacey Pilgrim), Brie Larson (Envy Adams), Alison Pill (Kim Pine), Aubrey Plaza (Julie Powers), Brandon Routh (Todd Ingram), Jason Schwartzman (Gideon Graves), Johnny Simmons (Neil), Mark Webber (Stephen Stills), Mae Whitman (Roxie) oraz Ellen Wong (Knives Chau).

Współscenarzystą i producentem wykonawczym serialu Scott Pilgrim zaskakuje jest Bryan Lee O’Malley, który stworzył też komiksowy pierwowzór. Edgar Wright wyrażał radość z powstania projektu i dodawał, że zrobi on więcej, niż tylko rozszerzenie świata przedstawionego. Premierę zaplanowano na 17 listopada.

Zarówno film Wrighta, jak i komiksowy pierwowzór, opowiadały o zmaganiach tytułowego bohatera z byłymi chłopakami jego wymarzonej dziewczyny. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA