search
REKLAMA
News

Sequel KAPITAN MARVEL potwierdzony! Co wiemy o filmie?

Filip Pęziński

23 stycznia 2020

REKLAMA

Marvel w końcu oficjalnie potwierdził sequel Kapitan Marvel z Brie Larson w roli głównej. Dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie do pracy nad sequelem nie powróci ekipa znana z części pierwszej.

Do pracy nad kontynuacją zeszłorocznego hitu nie powrócą scenarzyści pierwszej części. Stanowisko to przypaść ma początkującej Megan McDonnell, która niedawno pracowała dla Marvela przy zapowiedzianym na ten rok serialu WandaVision. Nie znamy żadnych szczegółów na temat fabuły produkcji, ale historia ma przenieść Kapitan Marvel z lat 90. ubiegłego wieku do współczesności.

Captain Marvel

Głośno mówi się też, że kontynuacji nie wyreżyseruje duet znany z pierwszej części, czyli Anna Boden i Ryan Fleck, a Marvel chce znaleźć reżyserkę, która samodzielnie poprowadzi Kapitan Marvel w swoim drugim solowym filmie. Boden i Fleck mają z kolei zająć się jednym z projektów przygotowywanych przez platformę streamingową Disney+.

Drugi film o Kapitan Marvel ma trafić do kin 2022 roku.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA