search
REKLAMA
News

365 DNI. Nowy ZWIASTUN filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej

Łukasz Budnik

23 stycznia 2020

REKLAMA

Publikowaliśmy dziś pierwszy zwiastun Zenka – biografia Zenona Martyniuka to nie jedyna polska produkcja, jaką będziemy mogli oglądać w kolejnym miesiącu. 7 lutego do kin trafi 365 dni, film erotyczny będący adaptacją bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Wydana w 2018 roku książka sprzedała się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. 

Fabuła opowiada o Laurze. Podczas wyprawy na Sycylię kobieta zostaje porwana przez Massimo, szefa rodziny mafijnej. Niebezpieczny mężczyzna daje Laurze 365 dni na to, żeby go pokochała. Za reżyserię ekranizacji odpowiedzialna jest Barbara Białowąs, która wraca za kamerę filmu pełnometrażowego po raz pierwszy od czasu Big Love z 2012 roku. W rolach głównych występują Anna-Maria Sieklucka oraz Michele Morrone.

Zamierzacie wybrać się do kina?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA