search
REKLAMA
News

Scenariusz NOWEGO THORA ukończony. Kiedy ruszają zdjęcia?

Łukasz Budnik

10 sierpnia 2019

waititi portman feige
REKLAMA

Podczas tegorocznego Comic Conu Marvel ogłosił, jakie filmy i seriale wejdą w skład czwartej fazy ich uniwersum. Wśród nich znajdzie się czwarta część Thora, zatytułowana Thor: Love and Thunder. Jak podaje portal Deadline, Taika Waititi zakończył już prace nad scenariuszem produkcji. 

Ekipa nowego Thora ma wejść na plan na początku kolejnego roku. Zanim to nastąpi, nowozelandzki reżyser zrealizuje dla Fox Searchlight film o piłce nożnej, zatytułowany Next Goal Wins. Fabuła będzie oparta na dokumencie z 2014, skupiającym się na drużynie z Samoa Amerykańskiego i ich zmaganiach o zwycięstwo.

Premiera filmu Thor: Love and Thunder zaplanowana jest na 5 listopada 2021. Sensacyjną wiadomością ogłoszoną podczas panelu na Comic Conie było to, że Natalie Portman nie tylko wróci do roli Jane Foster, lecz także wcieli się w żeńską wersję Thora. Poza aktorką w obsadzie zobaczymy oczywiście Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson, której Walkiria będzie poszukiwać swej królowej.

Czas pokaże, jakie atrakcje dla widzów przygotował Taika Waititi. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych doniesieniach z produkcji.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA