search
REKLAMA
News

SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER. Film Jana Komasy jest już dostępny w płatnej ofercie VOD

Łukasz Budnik

18 marca 2020

REKLAMA

Sala samobójców. Hejter to najnowszy film Jana Komasy. Dystrybuowana przez Kino Świat produkcja trafiła do kin 6 marca, a w premierowy weekend zobaczyło ją ponad 140 tysięcy widzów. Niestety, niedługo później wszystkie instytucje kultury zostały zamknięte do minimum 25 marca ze względu na zagrożenie koronawirusem. Ci, który nie zdążyli wybrać się na Hejtera do kina, mogą go już obejrzeć w serwisie Player.pl – po uiszczeniu opłaty.

Aby obejrzeć film Komasy, należy zapłacić 35 złotych – staje się on wtedy dostępny na 48 godzin. Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający serwisu, powiedział w wypowiedzi dla portalu Wirtualnemedia.pl:

Player nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, stara się ich także zaskakiwać. Teraz możemy dumnie powiedzieć, że jako jedyny serwis VOD w Polsce wprowadzamy do oferty tytuł, którego premiera kinowa odbyła się niespełna dwa tygodnie temu. Najgorętszy i najgłośniejszy film ostatnich dni, „Sala samobójców. Hejter” tylko u nas już od 18 marca! W tym wyjątkowym czasie ma to szczególne znaczenie. Dzięki platformie widzowie, którym nie udało się dotrzeć do kina, mogą obejrzeć go już teraz w zaciszu swojego domu.

Player faktycznie jest jedynym ogólnodostępnym serwisem w którym można obejrzeć Hejtera, choć także abonenci Canal+ mają opcję wypożyczenia filmu Komasy – można to zrobić bezpośrednio na dekoderze, a opłata w wysokości 25 złotych będzie doliczona do kolejnego rachunku.

Zamierzacie skorzystać z możliwości obejrzenia filmu w domowym zaciszu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA