search
REKLAMA
News

RYAN REYNOLDS skomentował fakt, że Hugh Jackman zagra w “Deadpoolu 3”. “Czuję to, co fani”

Ryan Reynolds w zeszłym tygodniu ogłosił, że Hugh Jackman wraca do roli Wolverine’a.

Łukasz Budnik

4 października 2022

wolverine deadpool
REKLAMA

W zeszłym tygodni szum w sieci wywołało ogłoszenie, że Hugh Jackman zagra Wolverine’a w Deadpoolu 3. Teraz głos w tej prawie zabrał wcielający się w Deadpoola Ryan Reynolds, który wypowiedział się m.in. na temat tego, jak przyjął reakcję fanów.

W rozmowie z Forbes aktor powiedział:

Nie mógłbym być bardziej podekscytowany, zwłaszcza że robię to z moimi najbliższymi przyjaciółmi, a to nie zdarza się często. Od kilku tygodni siedziałem nad kilkoma zapowiedziami. To jeden z tych momentów, gdy ręce ci się trzęsą, gdy publikujesz post, bo wiesz, że poruszysz sieć. To niesamowite. Czuję to samo, co fani. Ekscytuje mnie, że ta postać wraca, zwłaszcza w tym kontekście. Zestawienie tych dwóch bohaterów to coś, co ludzie chcieli zobaczyć od dłuższego czasu.

Reynolds dodał, że pierwszy Deadpool nie powstałby, gdyby nie oczekiwania i apele fanów, które w zasadzie doprowadziły do tego, że widowisko dostało zielone światło. Aktor stwierdził, że “prawdziwymi szefami” są ludzie w domach i chodzący do kinach.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 to pierwsza odsłona przygód tego bohatera osadzona w MCU. Za reżyserię odpowiedzialny jest Shawn Levy, który sam chciał tego, by Reynolds i Jackman pojawili się razem na ekranie.

Data premiery jest wyznaczona na 6 września 2024 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA