search
REKLAMA
News

RYAN GOSLING zagra Kena w filmie o BARBIE z Margot Robbie w roli głównej

Ryan Gosling był pierwszym wyborem studia.

Łukasz Budnik

23 października 2021

REKLAMA

W przygotowaniu jest film poświęcony Barbie. Tytułową rolę zagra Margot Robbie, która będzie także producentką filmu (za pośrednictwem firmy LuckyChap). Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Ryan Gosling jest blisko podpisania kontraktu na zagranie roli Kena. 

Jak informuje Deadline, studio Warner Bros. od początku uważało, że Gosling to jedyny wybór do zagrania tej roli, ten jednak na początku nie przyjął jej ze względu na napięty harmonogram. Opóźnienie prac na planie i przekonanie przedstawicieli studia o słuszności zatrudnienia sprawiły jednak, że Gosling mógł faktycznie przyjąć rolę. Prace na planie mają ruszyć w 2022 roku.

Reżyserką produkcji jest Greta Gerwig, która już w 2019 roku została zatrudniona do napisania scenariusza wraz ze swoim mężem Noah Baumbachem. Twórczyni ma na koncie takie filmy, jak cenione Lady Bird oraz Małe kobietki. Na ten moment nie wiadomo, o czym dokładnie opowie fabuła nadchodzącej produkcji.

Premiera Barbie odbędzie się prawdopodobnie w 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA