search
REKLAMA
News

ROBERT PATTINSON znów gotowy do pracy. Zdjęcia do THE BATMAN wznowione

Łukasz Budnik

18 września 2020

REKLAMA

Na początku września “Variety” przekazało, że Robert Pattinson został pozytywnie zdiagnozowany na obecność koronawirusa, co doprowadziło do zawieszenia prac nad The Batman (studio Warner Bros. nigdy oficjalnie nie potwierdziło wieści o stanie zdrowia aktora). 

Sytuacja spowodowała, że Pattinson musiał przejść obowiązkową kwarantannę, podobnie jak członkowie ekipy filmowej. W trakcie przerwy udało się zbudować nieco scenografii, lecz nie nakręcono żadnego nowego materiału. Przedstawiciel Warner Bros. poinformował jednak, że ekipa jest już gotowa do dalszej pracy. Zdjęcia powstają w Wielkiej Brytanii.

Matt Reeves zdradził jakiś czas temu, że póki co udało mu się nakręcić dopiero 1/4 filmu. Premiera zapowiedziana jest na październik przyszłego roku. W tym momencie trudno wyrokować, czy dojdzie do kolejnego już jej przesunięcia.

Oprócz Pattinsona na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA