search
REKLAMA
News

Wiemy, kto zagra SHE-HULK w serialu MARVELA

Łukasz Budnik

18 września 2020

REKLAMA

Jednym z przygotowywanych seriali Marvela przeznaczonych na platformę Disney+ jest She-Hulk. Bohaterką komiksowego pierwowzoru jest Jennifer Walters, kuzynka Bruce’a Bannera, która po transfuzji krwi otrzymanej od niego zyskuje nadludzką siłę i zielony kolor skóry, jednocześnie zachowując swoją inteligencję. Poza działalnością superbohaterską, Walters pracuje też jako prawniczka.

Portal “Deadline” poinformował, że w tytułową rolę wcieli się Tatiana Maslany, aktorka znana widzom przede wszystkim z kanadyjskiego serialu Orphan Black (2013-2017), gdzie wcieliła się w kilka różnych postaci. Występ w serialu przyniósł jej kilkanaście nagród i nominacji, m.in. Emmy i Critics’s Choice Award. Maslany pojawiła się także w innych produkcjach telewizyjnych i filmach (Niezwyciężony, Świat bez końca, Diary of the Dead: Kroniki żywych trupów, Niszczycielka). Ostatnio mogliśmy oglądać ją w pierwszym sezonie Perry’ego Masona na HBO.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że reżyserką serialu została Kat Coiro, która będzie też producentką wykonawczą. W gronie scenarzystów znajdzie się z kolei Jessica Gao, która pracowała m.in. przy Ricku i Mortym.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą prace nad serialem i kiedy trafi on na platformę Disney+, prawdopodobnie będzie to jednak najwcześniej w drugiej połowie 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA