search
REKLAMA
News

ROBERT PATTINSON oficjalnie nowym BATMANEM

Łukasz Budnik

31 maja 2019

REKLAMA

Jak podaje portal Variety, Robert Pattinson sfinalizował negocjacje z Warner Bros. i oficjalnie wcieli się w rolę Batmana. 

Wśród innych kandydatów do roli byli Nicholas Hoult i Armie Hammer. Ten pierwszy do ostatniej chwili walczył z Pattinsonem o rolę.

Cosmopolis

Film o słynnym superbohaterze ma trafić do kin 25 czerwca 2021 roku. Zdjęcia zaczną się latem tego roku. Reżyserią zajmie się Matt Reeves (Wojna o planetę małp),  który zastąpił na stanowisku pierwotnie przypisanego do tego projektu Bena Afflecka (aktor miał też napisać scenariusz i zagrać tytułową rolę, ostatecznie ostatni raz pokazał się jako Bruce Wayne w Lidze sprawiedliwości). Reeves zapowiada, że jego film będzie detektywistyczną historią w klimacie noir – czymś, czego zabrakło do tej pory w filmach o Batmanie. Akcja prawdopodobnie będzie toczyć się w latach 90. XX wieku.

Przypomnijmy, że Robert Pattinson pojawi się wkrótce w innym filmie produkcji Warner Bros. – Tenecie Christophera Nolana. 

Tutaj możecie przeczytać zestawienie najlepszych ról tego aktora.

Jak podoba się wam ten wybór?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA