search
REKLAMA
News

Reżyser “Ant-Mana” i Kevin Feige zapowiadają “największą przygodę” bohatera w “Kwantomanii”. “Szczyt MCU”

Ant-Man i Osa: Kwantomania zadebiutuje 17.02.2023. 

Łukasz Budnik

5 grudnia 2022

kwantomania
REKLAMA

Widowisko Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu było ostatnim filmem w 4. fazie MCU, a w 2023 roku wejdziemy już do piątej, którą otworzy Ant-Man i Osa: Kwantomania (17.02.2023). Na stanowisko reżysera powrócił Peyton Reed, a bohaterowie filmu – w tym Scott Lang i jego córka Cassie oraz Hope Van Dyne – zmierzą się z Kangiem Zdobywcą (a przynajmniej jedną z jego inkarnacji), nowym wielkim złoczyńcą MCU

Reed opowiadał o widowisku podczas tegorocznego Comic Conu, mówiąc, że przy Kwantomanii chciał stworzyć film o większej skali niż dwie poprzednie części, nie omijając przy tym wątku rodziny i jej dynamiki. Lang, który stracił pięć lat spędzonych w wymiarze kwantowym, będzie starał się dotrzeć do córki, która jest teraz osiemnastolatką. Przy tym zmierzy się z istotnym złoczyńcą, jakim jest Kang. O Kangu mówił Kevin Feige, twierdząc, że “to inny typ złoczyńcy, a najbardziej ekscytujące i odróżniające go od Thanosa jest to, że Kang to w zasadzie wiele różnych postaci”.

Teraz Feige raz jeszcze wypowiedział się na temat Kwantomanii. Prezes Marvel Studios stwierdził:

Uwielbiam tych wspaniałych ludzi, z którymi jesteśmy już osiem lat. “Ant-Man” zakończył drugą fazę, a teraz otwiera piątą w imponujący sposób, podobnie jak Scott Lang przeszedł drogę od drobnego kryminalisty do zbawiciela świata w “Końcu gry”. Kocham fakt, że seria o Ant-Manie jest teraz w szczytowym momencie MCU i stanowi otwarcie piątej fazy.

Peyton Reed dodał, że Kwantomania to największa przygoda Ant-Mana i że wraz z bohaterem dotrzemy w “dziwne miejsca”, zaś Kang to przeciwnik, który jest inny niż wszystko, co do tej pory widzieliśmy – wliczając Thanosa.

Ant-Man i Osa: Kwantomania zadebiutuje 17.02.2023. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA